Ačkoli rozum nikde nesídlí, přesto existuje, jako i vítr, jenž nemá kde přebývat, je pořád na zemi

20. november 2010 at 21:31 | Smrťofil |  Záchod pro myšlenky
oddelovac diary
Už mne unavuje psát články anglicky. Vážně je to dementní, ani nevím, co mě k tomu vedlo...
Dneska jsem na stánku obsluhovala nějak moc cizinců, včetně toho, že jeden z nich hledal jablečnej burčák, ale nevěděl, že se to jmenuje burčák, tak tam nad tím dumal a popisoval, a nekonec si ode mě odnesl 2 litry toho našeho burčáku poté, co zjistil, že to co hledá, mám na stánku právě já, totiž jablečný burčák. Mluvit anglicky se vyplatí.
Nuda, samá nuda. Nemám ráda Support Lesbiens, protože je slyším na každým kroku. Ale naživo ujdou. Přeci jen to uznání si zaslouží. Leč stokrát sláva pro hardcore!
Tata konečně dovezl z moravy starý, vzpomínkový eLPíčka. Si vlastně už ani nepamatuju, co všechno mezi nima je. Mňága to určitě nebude. Dala bych krk za to mít doma desku Bathory. Kašleme na céda a baterky.
Hlad, hlad, hlad... BRRRRAAAAIIIIINNNNSSS!
Sem se rozhodla, že si jen tak zajdu na zombiewalk, a že si jen tak v létě zajedu na OEF. Wrau. A chci sníh.

Dnes to byl Váš zmatený
Smrťofil

P.S.: Končím románek s teniskou.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 absolutně šťastná, anarchistická mich-ie :P absolutně šťastná, anarchistická mich-ie :P | Web | 21. november 2010 at 20:41 | React

to se vůbec neomlouvej ... tam sice pár fotek je, ale jsou to kámošky fotky ze středy a jsou ve kvalitě foťáku na mobilu, takže to neni ono. ale pokusim se udělat nějaký dobrý foto v úterý, jelikož jedeme do tý opery (a koupila jsem si dokonalý šaty :D) takže bych jí buď hodila ke článku, nebo ti jí pakněkam hodila a poslala odkaz :)
joa za ty prachy jsem taky ráda, možná si ještě vydělám litra va prosinec :) jen si konečně musim aktivovat tu kartu :) a všechno to spolu utratíme :) musíme zajít do H&M, newyorkeru a ještě jeden obchod jsem měla vyhlídlej, ale teď mi vypadl z memory ...
joa, došlo ti to brzo, že psát anglicky je demence :D kdo to z toho měl pochopit? :D můj nekrásnější zážitek co se angličtiny týče je asi Francis ... černoch, kterýho jsem potkala v Lišově :)
dneska mě pobavilo, že v popisu toho vašeho konzertu je "mladé, talentované a nadějné ...." nebo aspoň něco v tom smyslu :) to potěší ne:d když víš, že to prostě napsat musej :D
jináč, jsem zvědavá, jak dlouho ti ta rezignace s teniskou vydrží :) doufám že v tom nebudeš mít takovej bordel jako já s panem Mudr. Mikešem :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.