It´s a dream for the soul

4. december 2010 at 22:14 | Smrťofil |  Záchod pro myšlenky
oddelovac diary
Everyone´s asking questions, no place is safe... Escape this pain... Police inna helicopter a sarch fi marijuana...
oddelovac sedx
Nemám potřebu se s něčim svěřovat, ale přesto to udělám, protože když se člověk nudí, děla všelijaké pičoviny.
Tákže pro začátek bych oznámila, že mám chuť na plno věcí (třeba MICH by hodně uhádla) a ani jednu teď nemůžu mít. Nevadí.
Za druhé moje máti se rozhodla, že mi zablokuje kuchyň, což je forma jejího úsilí donutit mě uklízet. Ale asi nepočítala s tím, že ačkoli jsem nenažranec, dokážu hladovět docela dlouho. A docela v klidu to snáším. Takže bye bye.
Cítím se za dnešek zoufale traceně. Dneska se dějou dvě kalby, je ples, taky turnaj ve stolním fotbálku, koncert, několik mikuláských akcí (minimálně dvě) a na to všechno jsem chtěla jít. No, a nakonec sedím doma *slzička neštěstí* a mám nehoráznou chuť si zapálit a nemůžu *další slzička neštěstí*.
Facebook smrdí a já jsem nejsmrdutější uživatel. Fůůj!

A na závěr malou šílenost, na kterou jsem si dnes skoro po roce opět vzpoměla. Je to naprostá odbočka z mého obvyklého stylu (ale už včera jsem celý den poslouchala jungle a reggae, takže se nedivte, kam se poděl můj zápal pro black a doom metal a grind)... Enjoy. :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 mich-ie mich-ie | Web | 8. december 2010 at 19:58 | React

jsme na tom stejně ... taky nemám potřebu se s něčim vylejvat. až na ten dnešní článek ... sice mi tekly slzy, když jsem ho psala a líp mi neni, ale potřebovala jsem to ze sebe dostat. nevim proč ale připadám si, jako podváděná. když mě votravoval ten venca tak jsem si připadala zase zneužitě. začinám bejt děsně citlivá, ačkoli jsem se snažila o opaku ...
btw, to tak bejva dycky ... mas milion akci a tak nakonec zustanes doma

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.