30 day challenge - well, fuck me, right?

22. may 2013 at 18:04 | Smrťofil |  Záchod pro myšlenky

tak jo mich - nuda je nuda, jdu se užírat nimráním se v sobě v průběhu 30 dní :) aspoň bude o čem psát, že...
Challenge no.1' : your current relationship, if single discuss how single life is

ani jedno, ani druhý. Jsem v takovém tom stavu, co by facebook pojmenoval "Je to složité". Cca před měsícem jsem se rozešla s člověkem, se kterým jsem byla 2,5 roku. Důvody byly jednoznačné - já jsem věčný rebel a počínaje turným s kapelou jsem teď každý víkend v lihu a v drogách a přes pracovní dny nefunguju. Ve škole to dospávám (učitelé už si zvykli, že sedím zabalená v dece a chrápu na medvíkovatém polštářku) a po škole se jdu probrat na pivo a tam moje vešekrá aktivita hasne. No koho by to nesralo, že?

Přišel rozchod. Domluva zněla - pokecáme jednou za 14 dní. Domluva nebyla porušena. Já jsem se odreagovávala a snažila se zapomenout s kým jsem mohla, ale nepomohlo to. Zrovinka dnes v noci (ze včerejška na dnešek) jsme stanovali, velmi spontánní plán - důvod byl jen, že jsme byli oba nadržení a ani u něj, ani u mě doma by to nešlo. Domluva se zkrátila na "jednou za týden".

Zkrátka teď jen čekám, co udělaj hormony, jestli mi bude stačit to, že s nim spím, nebo jestli se to rozroste opět v něco víc. Uvidíme za týden, jak se to vyvine.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 mich mich | Web | 24. may 2013 at 16:00 | React

trololool, tak ty taky jo? :D
nedávno jsem si říkala, jak to vlastně máte :D záhada vyřešena :P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.