Protože řepr

20. may 2013 at 22:45 | Smrťofil |  Záchod pro myšlenky
Víte jak to dneska funguje - tudle kráva, támdle debil, onde zase Zeman... Poslední dobou se přistihuju v jakémsi počátečním stadiu nenávisti vůči lidem - a to jsem paradoxně závislá na jejich společnosti, neb nic jiného mi nedodá tolik energie (nepočítám-li pivo). Nebaví mě poslouchat jejich večně stejné, opakující se problémy (všichni furt řeší ty samý sračky a já debil se tím nechám otravovat, protože a jelikož o jiných věcech už nejsou schopni mluvit - tak jsem uboze vděčná alepoň za tu trochu pseudokonverzace).

Chtěla bych zažít (a ve zdraví přežít) velkou apokalypsu, co by udělala čistku v našich řadách - pak bych se procházela postapokalyptickou krajinou (nejlépe s D. Listerem po boku) a těšila se na nového pocestného, který by se však objevil až tak jednou za 100km, i víc. Jo, to by byla radost z lidí - teď bych nejradši každý druhý ksicht omlátila cihlou.

Vlastně škoda cihel...

Ono by to tady bylo všecko tak hezký, dyby všude necpali nos lidi. Lidi, lidi, lidi, fuj je mi z toho blbě. a přitom jsem věčně vysmátá a hrozně he he he he he heppy, když se mezi ně dostanu, že...

Můžu to alibisticky omluvit před světem tim, že jsem ženská a nevim co chci - no a před sebou to nějak už ututlám, páč vsugerovat si něco je velmi jednoduché. Přimhouříme očičko nad tím, že chci být vrah.

Zase divně se zamýšlející
Smrt'
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Michie Michie | Web | 21. may 2013 at 21:56 | React

no řeknu ti to jednoduše. Nuda!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.