Animae Partus

2. january 2014 at 1:29 | Smrťofil |  Záchod pro myšlenky
Mám spokojenou duši.
To znamená, že mám spokojené srdce.
A to znamená, že mám spokojené tělo.


Jsem v nejlepším možném duševním rozpoložení. Našla jsem rovnováhu mezi mou dobrou a zlou stránkou, mezi chtíčem a potřebou, mezi mnou a okolím. Teď se už jen budu snažit splynout.

Takto mocně mě zasáhlo uvědomění. Tomuto prozření předcházely věci zlé (že by paralela na "před příchodem Krista musí přijít Antikrist"?). Rozchod, kvůli mé osobnosti, následný měsíc v lihu, a nakonec po téměř totálním poklesu duše a těla jsem se uviděla. A bylo mi zle...

Přehodnotila jsem svůj život ze všech stran a došla jsem (po téměř půlročním přemýšlení, což je málo, ale stačilo to, si myslim), že jsem našla, co hledám, co se osobního a intimního života týče. Vše bude, jak má být, to je jediná jistota, v kterou věřím. Pokud jsem se nespletla a nebyla zaslepena pouhým zoufalstvím, za rok mě čeká vítězství nad samotou. Rok je nepatrně krátká doba, ale v našich smrtelných životech dokáže ukázat spoustu věcí. Je třeba mít oči otevřené a dívat se jimi pořádně. Hlavně v tom všem najít i sebe.

Vědomí toho, že vše je, jak má být, a bude, jak má být, mě uklidnilo natolik, že mám nyní čas pracovat na sebezdokonalení. Musím sama sebe pochválit, že již třetím měsícem nechodím chlastat jako dobytek. Přestala jsem pít za účelem zábavy a dovolím si se opít jen na koncertech, na kterých účinkuji, nebo na velkých společenských událostech typu oslava narozenin, oslava Nového roku apod. Také jsem započala zvětšovat kapacitu plic pravidelným běháním.

Přicházím o svou závislost na společnosti a její pozornosti, neb jsem se pokorně vzdala manipulování a své sobecké touhy po absolutní svobodě ve prospěch společného štěstí, které se za rok dostaví v plné své blahodárné síle.

Miluji a jsem milována. ♥

Jsem v jiné dimenzi,
Smrť
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 mich mich | Web | 7. january 2014 at 15:31 | React

možná jsem jen neskonale naivní, ale začínám mít pocit, že zase začínáme být na stejné vlně! :D a měly by jsme se zase vidět, koukám že si máme dost co říct... bájdvej, asi jsi se zbláznila viď? nebo jsi na nekonečnym tripu... co ta fialová? :D jako je to dobrý, ale k tobě to absolutně nesedí :D připomíná mi to tvoje 13 letý já :D (nic proti němu, bylo fajn ...)

a k tvému komentáři na mém blogu - je krásný jak je ve mě všichni naprosto věří a mají o mě vysoké mínění ... ale cítim se pak ještě hůř, když neklamu jen sebe, jaký nemehlo ve skutečnosti jsem, ale když klamu i ty okolo mě, hlavně ty, na kterých mi záleží! přesto si troufám říct, že i kdyby to mělo bejt s odřenýma ušima, tudle školu příští rok dodělám! ;) a taky máš pravdu, že občas si musíš šáhnout na dno, aby ses měla od čeho odrazit!

P.S.: tak jestli TY chodíš běhat, tak to bych se sebou už fakt měla začít něco dělat :D

2 Michie Michie | Web | 10. january 2014 at 21:58 | React

a jó, frekvence :D do háje, na todle pořád zapomínám :D
já se tě nesnažim oblbnout, ale vrátit tě do reality :D
hele, zní to hrozně lákavě, a ještě je to sobota, pokud se můj zrak nešálí, jen nevím, co tam budu celej večer dělat, protože nebudu jediná, komu se tam budeš muset věnovat :) a já jsem naprostej bídák, když se někde mám bavit sama :D
a to naprosto chápu, ani bych po tobě nechtěla, aby jsi zanechala všech důležitých příprav (nepochybuju o tom, že jsi pilný žák :D ) jen kvůli tomu, aby jsi mi "vyblila" svůj život :D na to bude dosti času potom :) a vůbec, pokud tomu osud dovolí a ty neplánuješ hned někam nadobro zmizet, příští rok po mojí maturitě by jsme se mohly sházet častěji, jelikož Míšina se odstěhuje do Práglu!!! :D nebo je to aspoň moje vidina a taky jedinej záchytnej bod mojí budoucnosti :P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.