Is this really what we WANT? What we NEED?

12. january 2014 at 15:42 | Smrťofil |  Záchod pro myšlenky
Alone by the ocean I feel alive - lovely detached from the human hive.
Alone by the ocean I feel so free.
Far from the city that's suffocating me. (watching corners and crossings watching all the red lights watching the stress watching
beggars and bankers and rushing cars I'm drowning in this mess)
IS THIS
WHAT WE WANT?


Je až podivuhodné, jaká nechuť k lidem se ve mě klube. Je jich tolik a jsou všude, že je nemožné se jim vyhnout. Ani útěk do divočiny nepomůže, neustále bych tam i tak žila s pocitem, že jsem obklíčena lidmi ze všech stran a na záda mi funí civilizace.
Vážně by se mi líbilo, kdyby počet lidí byl zredukován nějakou záhadnou virózou na minimum a dosavadní infrastruktura narušena řadou přirodních katastrof, aby případná repopulace byla téměř znemožněna.
Výborně, denní dávku hoven jsem ze sebe tímto vypustila do světa. Blogískování je vlastně fajn. Vybleju sem svoje myšlenky a nikdo mi hned neoponuje.
Je to hrozně zvlášní - lidi, co mě znají, ví, že jsem blázen, šílenec, že moje životní krédo je "Always happy, never sad." a že se podle něj i chovám. A když zjistí, co se mi vlastně honí hlavou, nedokážou tomu uvěřit. Cho! Je to sranda vás sledovat.

Vy, lidi, jste hrozně divný stvoření!
Ave já,
Smrť.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Michie Michie | Web | 13. january 2014 at 0:07 | React

1. pravda pravdoucí
2. taky pravda, vidět tě válející se pod stolem, kvůli tomu nemusim na maturák :D to tě uvidim po maturitě tak jako tak :D
3. no vzhledem k tomu, že tam budu studovat/pracovat v jednom a ještě k tomu minimálně dočasně bydlet u "milence" (prej než si něco najdu :D ha, naivní to chlapec :D ), tak asi fakt vymažeme Prahu z mapy :D už jenom tim, že bych si ráda našla práci v nějakym baru, takže předpokládám že tam za mnou budeš pravidelně chodit :)
4. hele bejbe, já bych to ale ráda zfoukla co nejdřív :D na dodělávkách se budu snažit pracovat kdy jen to půjde, abych tak do konce února zvládla se jít objednat :) ale rozhodně s tebou půjdu až tu budeš!!! to si nenechám ujít :D bájdvej jdeme na to samý místo :D fakt stejná frekvence!
5. no nevim jestli by se ti líbil, ale bylo mi jasný, že to řekneš :D ale byla by jsi potěšená jeho velikostí "mazlíka" (=protože se s nim pořád mazlí) :D zatim to ale dál něž na konverzaci o tom nedošlo, takže nevim, jestli je to zas tak žhavý :)
6. ta číčína to samozřejmě včera zase nezvládla dovalit k nám, takže to chvíli potrvá, ale pokusim se přivést tě do obrazu příštím článkem, někdy v budoucnu :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.